Call centrum
NARUBY-INFO


U nás funguje všetko úplne inak. Čítaj ďalej a zistíš, že u nás je všetko naopak v porovnaní s inými Call centrami.

Ako vlastne môže fungovať Call centrum Naruby?

Naše call centrum je iné. U nás Vás nečaká žiadne prevolávanie databáz studených kontaktov a čítanie predpísaných call skriptov. U nás to robíme celkom inak!

U nás sa nemusíte báť naštvaných ľudí, ktorí sa zlostia, kde ste na nich vzali kontakt a prečo ich otravujete.

U nás voláme tým klientom, ktorí si na našich stránkach vyplnili formulár, majú záujem o zjednanie autopoistenia a potrebujú náš telefonický kontakt na to, aby sme s nimi poistku uzavreli cez telefón.

Aby sme sa stali jednotkou aj na slovenskom trhu, budeme potrebovať ešte veľa skvelých predajcov, ktorí doplnia náš rozrastajúci sa tím.

Ako prebieha komunikácia s klientom?

Zabudnite na rutinné čítanie toho, čo máte klientom hovoriť! U nás niesú žiadne call skripty. Od nás dostanete iba os hovoru, ktorá Vám pomôže v komunikácií a predaji. S klientmi vedieme neformálny a priateľský dialóg.

Koľko u nás zarobíte?

Nástupná mzda je 950 €.

Určite sa však môžete tešiť na zaujímavé finančné ohodnotenie – predovšetkým možnosť vysokých provízií z predaja, na ktorých nie je nastavený žiadny strop. Záleží len na Vašej šikovnosti, koľko si potom u nás zarobíte!

Čo Ti ešte môžeme ponúknuť?

Stravné lístky, firemné akcie (večierky, grilovanie, laser game, bowling atď…), ovocné stredy (každú stredu čerstvé ovocie pre zamestnancov) a výrazné zľavy na naše produkty. Nastúpiť môžete hneď alebo podľa dohody.

Okrem vysokých provízií Vám ďalej ponúkame zázemie silnej a neustále sa rozrastajúcej českej spoločnosti, možnosť trvalého pracovného pomeru na dobu neurčitú, pohodový a priateľský kolektív a pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja a poisťovníctva.

Čo od Teba očakávame?

Viac ako mnohoročné skúsenosti oceníme Vašu chuť a pozitívny prístup k práci.

Samozrejme je pre nás tiež dôležité, aby ste nám osobnostne zapadli do nášho tímu. Preto tiež pre zamestnancov organizujeme pravidelné teambuildingy, kde sa najlepšie spoznáme!

Pokiaľ zatiaľ nemáte žiadnu prax s predajom cez telefón, nevadí! Všetko Vás naučíme a poriadne Vás zaškolíme.

Na základe reakcie na túto pracovnú ponuku dáváte spoločnosti Klikpojisteni.cz, s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 101/2000 Sb. o ochrane osobných údajov.